Chciałbyś być nagradzany przelewami pieniężnymi za zakupy produktów Danfoss?
 
Uzupełnij i wyślij już teraz poniższy formularz i dołącz do klubu DANFOSS LIDER!
 
Tylko zarejestrowani Uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich przywilejów klubu.
 
Z DANFOSS LIDER możesz więcej! Czytaj o programie tutaj >>


Na podany numer telefonu komórkowego lub/oraz adres email wyślemy login i hasło do klubu.

Dane uczestnika
Imię : 
pole wymagane  
Nazwisko : 
pole wymagane  
Telefon +48 : 
  
Adres e-mail : 
  
Preferowany dystrybutor produktów Danfoss
Wybierz : 
  

Zapoznałam/łem się z Regulaminem Klubu Danfoss Lider, który znajduje się na stronie www.danfoss-lider.pl i akceptuję jego postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Danfoss Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji Klubu Danfoss Lider.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych dotyczących produktów Danfoss Poland Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym po zakończeniu mojego udziału w Klubie Danfoss Lider w celach marketingowych dotyczących produktów Danfoss Poland Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Danfoss Poland Sp. z o.o. informacji i ofert drogą elektroniczną za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podany przeze mnie adres email oraz numer telefonu w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Danfoss Poland Sp. z o.o. treści dotyczących oferty Danfoss Poland Sp. z o.o. za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w tym na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Danfoss Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, ul. Chrzanowska 5, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000018540, NIP: 586-000-58-44, z kapitałem zakładowym w wysokości 31.922.100,00 zł jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:
• Pani / Pana dane osobowe są przetwarzane przez Administratora:
• w celu podjęcia działań przed rozpoczęciem przez Panią/Pana udziału w Klubie Danfoss Lider w celu realizacji tego udziału oraz w jego trakcie,
• na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Panią / Pana zgody.
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w Klubie Danfoss Lider,
• posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
• kontakt do Administratora danych: tel.: +48 22 755 07 00 oraz e-mail: info@danfoss.com
• Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres Pani / Pana udziału w Klubie Danfoss Lider do czasu zakończenia Klubu Danfoss Lider w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami, a w przypadku prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych – do czasu cofnięcia przez Panią / Pana zgody.
• ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz przysługujące prawa znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności,

          


Jesteś już zapisany do programu? Zaloguj się tutaj>>>

- pole wymagane  Proszę czekać.

Przetwarzanie danych


Skontaktuj się z nami