heading Aktualności

Aktualności

CZAS ZMIAN

Od czasu, kiedy uruchomiliśmy program, minęło już 5 lat -  nadszedł czas na zmiany. W związku z tym zdecydowaliśmy o zakończeniu Programu Danfoss Lider.
Ale to nie koniec naszych propozycji dla Państwa! Więcej szczegółów o nowych działaniach wkrótce.

Tymczasem dziękujemy za wspólnie spędzone lata w programie, to była dla nas niezwykła przyjemność i wyjątkowy czas, kiedy mogliśmy się lepiej poznać oraz wspierać. 

 KONIEC PROGRAMU DANFOSS LIDER

  1. Do dnia 30.04.2022 r. włącznie możecie Państwo rejestrować faktury w programie Danfoss Lider i otrzymywać z tego tytułu punkty. Po tym terminie rejestracja faktur będzie już niemożliwa.
  2. Państwa karty są ważne do 30.04.2022r. i prosimy, aby do tego dnia zostały wyjęte/wykorzystane środki z kart, gdyż po tym terminie nie będzie to już możliwe.
  3. Ostatnia wypłata środków nastąpi w okolicach 10.05.2022r. – premie te zostaną Państwu przekazane na rachunki bankowe. Będziemy o tym informować w odrębnej komunikacji do bezpośrednio zainteresowanych.
  4. Wszystkie nagrody wynikające z programu Danfoss Lider oraz toczących się obecnie akcji promocyjnych, zostaną rozliczone zgodnie z regulaminami.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Aby mieć możliwość informowania Państwa o wielu naszych działaniach: ciekawych szkoleniach, atrakcyjnych wydarzeniach, aktualizacjach informacji o produktach, nowościach produktowych, serdecznie zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego Newslettera – klikając tutaj.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na infolinię programu pod adresem: info@danfoss-lider.pl

Skontaktuj się z nami