heading Odbierz przelew

Odbierz przelew

Karta prepaid

Uczestnicy Danfoss Lider otrzymują klubową kartę prepaid Visa. Co miesiąc karta zasilana jest premią zdobytą w programie. Kartę można wykorzystywać podczas zakupów stacjonarnych, online, a także przy wypłatach z bankomatu.

Jak zdobyć kartę?

Żeby otrzymać klubową kartę Visa, należy zdobyć 100 punktów w programie. Po osiągnięciu 100 punktów, na początku miesiąca, karta zostaje wysłana do uczestnika kurierem. Na karcie znajdują się wypracowane środki. Kolejne, będą przelewane co miesiąc.

Kiedy mogę zacząć używać kartę?

Od razu! Nie musisz nic dodatkowo robić. Karta zostanie automatycznie przez Ciebie aktywowana w momencie dokonania pierwszej transakcji lub pierwszej wypłaty z bankomatu.

Co muszę wiedzieć o karcie?

Wraz z kartą, otrzymasz od organizatora także do niej PIN. Od tego momentu możesz używać kartę, nie jest potrzebna żadna dodatkowa aktywacja. Jak większość kart płatniczych, w przypadku klubowej karty Danfoss Lider obowiązują opłaty za wypłatę gotówki w bankomacie – niezależnie od wypłacanej kwoty jest to 5 zł oraz oplata za sprawdzenie salda w bankomacie – w wysokości 2,50 zł. Kartę, bez względu na źródło wypłacenia gotówki (bankomat, transakcje bezgotówkowe, bank) obowiązują limity – 10 000 zł dziennie oraz 20 000 zł miesięcznie. W razie szczegółowych informacji na temat karty, należy skontaktować się z infolinią banku pod numerem +48 42 678 05 05.

Skontaktuj się z nami